Ballina Video Video Alma Lama në emisionin 'Argument Plus' 18 dhjetor 2012


Statistika e Faqes

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSot43161
mod_vvisit_counterDje83336
mod_vvisit_counterKëtë Javë310068
mod_vvisit_counterJavën e Kaluar437298
mod_vvisit_counterKëtë Muaj1171308
mod_vvisit_counterMuajn e kaluar1279860
mod_vvisit_counterGjithësejt nga: 06.11.201094290723

Shikoni RTK-në Live

Shikoni-RTK-Live-175

Video e radhesë

Video ansehen

Marketing

Euro_Rolle_175_

GAZETA SHQIP ONLINE

BotaSotLogo
kohaditore
ExpressLogo
KosovaSot
GazetaLajm

Falja e Namazit

Shko faljen e Namazit
Falja e Namazit "Video"Link
Kodi për publikim

Më shumë video nga kjo rubrikë

Video ansehen
1433 Klicks
Video ansehen
1567 Klicks
Video ansehen
1343 Klicks
Video ansehen
1159 Klicks

Alma Lama në emisionin "Argument Plus" 18 dhjetor 2012

Votimet nga Vizitoret

Votimet nga Vizitoret: 2.7 (591 Vota)

Shpërdaje

Google! Live! Facebook! Yahoo!

Info

Përshkrimi

Alma Lama në emisionin "Argument Plus" në RTV21 - 18 dhjetor 2012

Komente rrethë videos

Komente  

 
0 #3 dardani 2013-01-08 23:07
po shiko more kete fare selimin fare [censored]i more
Citoj
 
 
0 #2 Nebih Gashi 2012-12-24 15:12
po e veti gazetaren per qka ke ky debat a vetem me humbe koha se kush nuk i murre vesh ato zonjusha edhe ata zotri krejt kosova po e dine se qka u ba deri me tash po net na qesin naj debat se qka ka mu ba tashe e mas se deri sot nuku ba as gje keto qka than ne kit debat tan e dim edhe gjaja ne grazhd e kan kuptu kit pun
qdo debat te njejtat pytje e pergjigje
Citoj
 
 
0 #1 shpendi 2012-12-21 12:18
TELEVIZIONI 21 KA BER SHUM MIR SI EKA FTUAR KET FAR ANALFABETI QE TE VERTETOHET SE KUSH ASHT PDK-eja DHE KAN E KA NMESIN E TYRE DHE SE QA PRITET NGA KJO QEVERI NE ASNJI PYETJE NUK U PERXHIXH NLIDHJE ME TEMEN MARRE PER KET FAR PETRIT LAPSIN KY SQENKA NXHENDJE AS KURIR SHKOLLE FILLORE TE JET SE LE MA ATJE KU ASHT.
Citoj
 

Shkruaj një koment


Kodi i siguris
Aktualizo