Ballina Video Video Ramadan Krasniqi DANI 2012 - NEW- Anonim


Statistika e Faqes

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSot31130
mod_vvisit_counterDje87962
mod_vvisit_counterKëtë Javë385999
mod_vvisit_counterJavën e Kaluar437298
mod_vvisit_counterKëtë Muaj1247239
mod_vvisit_counterMuajn e kaluar1279860
mod_vvisit_counterGjithësejt nga: 06.11.201094366654

Shikoni RTK-në Live

Shikoni-RTK-Live-175

Video e radhesë

Video ansehen

Marketing

Euro_Rolle_175_

GAZETA SHQIP ONLINE

BotaSotLogo
kohaditore
ExpressLogo
KosovaSot
GazetaLajm

Falja e Namazit

Shko faljen e Namazit
Falja e Namazit "Video"Link
Kodi për publikim

Më shumë video nga kjo rubrikë

Video ansehen
1793 Klicks
Video ansehen
2912 Klicks
Video ansehen
2590 Klicks
Video ansehen
6119 Klicks
Video ansehen
5584 Klicks
Video ansehen
5611 Klicks
Video ansehen
15727 Klicks
Video ansehen
4438 Klicks

Ramadan Krasniqi DANI 2012 - NEW- Anonim

Votimet nga Vizitoret

Votimet nga Vizitoret: 2.9 (643 Vota)

Shpërdaje

Google! Live! Facebook! Yahoo!

Info

Përshkrimi

Ramadan Krasniqi DANI 2012 - NEW- Anonim

Komente rrethë videos

Komente  

 
0 #1 beni 2012-06-17 20:46
Vetem fakti qe eshte duke kenduar Dani e bene videon perfekt.Dani eshte alfa dhe omega e muzikes shqipe.Eshte horizontalja dhe vertikalja e kenges.Eshte vet maja e kenges dhe e kendimit.
Citoj
 

Shkruaj një koment


Kodi i siguris
Aktualizo